موسسه روبون در این مطلب قصد دارد بلافاصله پس از انتشار کلید آزمون نظام مهندسی مهر 98 که به احتمال زیاد اوایل آبان ارائه می شود . ضمن ارائه  کلید های آزمون به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهد.

سوالات و دفترچه آزمون معماری اجرا مهر 98 کلید اولیه

سوالات و دفترچه آزمون معماری نظارت مهر 98 کلید اولیه

سوالات و دفترچه آزمون عمران اجرا مهر 98 کلید اولیه

سوالات و دفترچه آزمون عمران نظارت مهر 98 کلید اولیه

کلید اولیه اعلامی توسط دفتر مقررات ملی ساختمان پاسخ نهایی سوالات نبوده و احتمال تغییر گزینه صحیح در برخی از سوالات وجود دارد . نتایج نهایی آزمون طبق تاریخ اعلام شده توسط دفتر مقررات تا بیستم آذر ماه 1398 اعلام می گردد.

شما می توانید بعد از ارائه کلید اولیه نسبت به پر کردن فرم اعتراض به سوالات اقدام نمایید و به این شیوه اعتراض خود را اعلام نمایید. برای تهیه فرم اعتراض کافی است به سایت دفتر مقررات مراجعه نمایید . جواب اعتراض شما به سوالات در کلید نهایی قابل بررسی است .

طبق اعلام سایت رسمی دفتر مقررات  نتایج اولیه آزمون در 15 آبان ماه اعلام می گردد. و از این تاریخ به مدت یک هفته مهندسین گرامی می توانند اعتراض خود را نسبت به سوالات با پر کردن فرم اعتراض که از لینک زیر قابل دریافت است اعلام نمایند .

 پس از درج اطلاعات و توضیحات فنی در فرم مربوطه  با ارسال ایمیل به آدرس azmoon@inbr.ir می توانید اعتراض خود را ثبت نمایید

دانلود فرم اعتراض به آزمون نظام مهندسی

آزمون-نظام-مهندسی

شما می توانید از طریق فرم دیدگاه تمامی سوالات خود را با کارشناسان ما مطرح کنند و در این صفحه جواب های خود را در یافت نمایید.