بنر صفحه سوالات آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی مهر 1402

همانطور که میدانید شرط ورود به حرفه مهندسان و دریافت پروانه کسب و کار حرفه ای، شرکت و قبولی در آزمون نظام مهندسی می باشد. این آزمون بصورت سالانه معمولا در 2 مرتبه در برگذار میشود. نوبت اول آزمون نظام مهندسی در اردیبهشت برگذار شد و بنا به اعلام سازمان نظام مهندسی کشور تاریخ جدید آزمون نظام مهندسی مهر 1402 خواهد بود. با توجه به باقیمانده زمان آزمون نظام مهندسی نوبت دوم، موسسه روبون طرح برنامه ریزی آزمون نظام مهندسی را بصورت رایگان برای شما مهندسان عزیز آماده کرده است تا شما را تا روز آزمون همراهی کند.

وزارت راه و شهرسازي در اجراي مواد ،11 ،21 26 و 28 آیين نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان، نسبت به برگزاري تاریخ آزمون نظام مهندسی 1402 در مهرماه 1402 برای ورود به حرفه مهندسان در 7 رشته خبر داد:

  1. مهندسی، معماري صالحيت هاي(نظارت و اجرا)
  2. عمران صالحيت هاي(نظارت، محاسبات، اجرا)
  3. تاسيسات مكانيكی صالحيت هاي (طراحی، نظارت و اجرا)
  4. تاسيسات برقی صالحيت هاي(طراحی، نظارت و اجرا)
  5. شهرسازي
  6. نقشه برداري
  7. ترافيك براي اخذ پروانه اشتغال به كار مهندسی در پایه سه و آزمون هاي طرح و اجراي گود، پی و سازه نگهبان و ارزیابی، طرح و اجراي بهسازي

تاریخ آزمون نظام مهندسی 1402 نوبت دوم همگی در تاریخهاي 20 و 21 مهرماه 1402 بطور هماهنگ و همزمان در سراسر كشور اقدام می نماید.

برای دانلود دفترچه کامل راهنما و دستورالعمل های آزمون نظام مهندسی مهر 1402 میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید:

سوالات آزمون نظام مهندسی 1402

سوالات آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 1402 جدید ترین نمونه سوالات آژمون نظام مهندسی است که در هر بخش ثبت شده است اما ما در این بخش ما نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی را بطور کامل به تفکیک رشته ها و گرایش ها و دفترچه ها برای سال های مختلف، برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم همچنین پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی را برای تک تک رشته ها بصورت رایگان در اختیار شما مهندسان عزیز قراردادیم تا دسترسی راحت تری بصورت یکجا به تمام نمونه سوالات آزمون های نظام مهندسی ادوار گذشته داشته باشید. برای دسترسی به پاسخنامه و سوالات نظام مهندسی اردیبهشت 1402، سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون نظام مهندسی 1401 (دی و شهریور) و همینطور سالهای قبل، شما میتوانید روی لینک مربوطه کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر وارد شوید و تا صفحه فوق به تمامی دفترچه ها و جواب سوالات نظام مهندسی مربوط به هر رشته دسترسی داشته باشید.

سوالات آزمون نظام مهندسی

همانطور که می‌دانید در هر سال چندبار آزمون نظام مهندسی برای ورود به حرفه مهندسان توسط سازمان نظام مهندسی در هر استان و شهر برگذار میشود. معمولا منابع آزمون نظام مهندس تغییر چشمگیری نمیکند اما سوالات نظام مهندسی در هر آزمون تغییرات بسیار زیادی دارد. بنابراین ما در موسسه آموزشی روبون تصمیم به ایجاد صفحه فوق گرفتیم تا منبع کاملی در مورد جواب سوالات نظام مهندسی به تفکیک برای شما عزیزان فراهم کنیم.

شما می‌توانید در این صفحه به تفکیک رشته‌ها، گرایش‌ها و تاریخ به سوالات آزمون نظام مهندسی دسترسی داشته باشید و آمادگی خود را برای آزمون تقویت کنید. ما همیشه تلاش میکنیم تا بعد از برگذاری آزمون نظام مهندسی در سریع‌ترین زمان ممکن سوالات نظام مهندسی و همینطور پاسخنامه آزمون نظام مهندسی را از روی کلیدواژه آزمون نظام مهندسی به تفکیک شماره ها دفترچه های مختلف را منتشر کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *