خرید کلیدواژه نظام مهندسی

برای خرید کتاب کلیدواژه باید به مواردی چون تعداد عبارات و به روز بودن آن توجه کنید. با توجه به این نکات کتاب کلید واژه نظام مهندسی روبون برای تمام داوطلبان ضروری است. این کتاب با ارائه‌ی بیش از 170 هزار کلمه کلیدی، جامع ترین منبع برای آزمون نظام مهندسی است که بر اساس آخرین تغییرات مباحث مقررات ملی ساختمان تدوین شده است. این ویژگی ها باعث شده است که این کتاب به یک ابزار کاربردی و نتیجه‌بخش برای داوطلبان تبدیل شود.

زمان باقیمانده تا آزمون نظام مهندسی 1403:

0هفته0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

تفاوت بین کلید واژه و پاسخیاب چیست؟

در واقع شما با داشتن پاسخ‌یاب هم به تمام مباحث مقررات ملی ساختمان دسترسی خواهید داشت و هم تمام کلیدواژه های مورد نیاز. ولی اگر مباحث مقررات ملی ساختمان را در اختیار دارید، می‌توانید کتاب کلیدواژه را خریداری کنید. تفاوت کلیدواژه و کتاب پاسخیاب در همین مورد است. یعنی پاسخیاب علاوه بر کلیدواژه ها، تمام مباحث مقررات ملی ساختمان را نیز در بر می‌گیرد. ولی بعضی از افراد به طور جداگانه مباحث مقررات ملی ساختمان را دارند و فقط به دنبال کتاب کلید واژه آزمون نظام مهندسی هستند که در این صورت کتاب کلیدواژه روبون به عنوان جامع‌ترین و کامل‌ترین منبع، گزینه‌ای مناسب می‌باشد.

لازم به ذکر است که اگر مباحث مقررات ملی ساختمان را دراختیار ندارید می‌توانید کتاب پاسخیاب جامع روبون را خریداری کنید. تفاوت کلیدواژه روبون و کتاب پاسخیاب روبون این است که پاسخ یاب ، مقررات ملی ساختمان را هم شامل می‌شود. 

پک پاسخیاب جامع روبون

 • این کتاب با 1 عدد کتاب پاسخیاب قانون ارائه میشود
 • دارای 170 هزار کلید واژه
 • دارای متن کامل مباحث مقررات ملی ساختمان در یک کتاب
 • دارای 5000 پاسخ کوتاه

کلید واژه روبون

 • این کتاب بخش اول کتاب پاسخ یاب است
 • با خرید این کتاب مباحث را هم باید همراه خود داشته باشید
 • بهمراه پاسخ یاب قانون ارائه میشود
 • دارای 170 هزار کلید واژه
 • دارای 5000 پاسخ کوتاه

مشاوره رایگان برای کلید واژه

1 + 6 = ?

بنر دانلود نمونه کتاب پاسخیاب روبون

مزایای کلیدواژه نظام مهندسی روبون:

 1. جامع بودن: این کتاب جامع‌ترین کتاب کلیدواژه در سطح کشور است و بیشترین تعداد کلیدواژه را دارا می‌باشد. اگر پاسخیاب روبون را خریداری کنید علاوه بر این موارد، به  تمام مباحث مقررات ملی ساختمان نیز دسترسی خواهید داشت
 2. روش جمله محور: کلیدواژه روبون جمله محور است و بر اساس اصل درخت واژگان تهیه و تنظیم شده است که مطالعه و پیدا کردن مطالب مورد نظر را بسیار ساده می‌کند. در واقع هر کلمه کلیدی که از صورت سوالات آزمون انتخاب می‌کنید، بخشی از یک جمله خواهد بود که در کتاب گنجانده شده است.
 3. به روز بودن: این کتاب بیش از 10 دوره است که چاپ می‌شود و از سال 1395 تا کنون دهمین ویرایش آن وارد بازار شده است.
 4. مناسب برای رشته‌های عمران و معماری: این کتاب به طور خاص برای آزمون نظام مهندسی، رشته‌های عمران و معماری، گرایش اجرا و نظارت طراحی شده است.
 5. فهرست‌های مختلف: این کتاب علاوه بر داشتن 170 هزار واژه کلیدی است
 6.  5000 پاسخ کوتاه، دارای سه فهرست براساس متن مباحث، براساس فهرست دو حرفی و بر اساس حروف الفبای فارسی 
 7. الگوریتم درخت واژگان: با استفاده از الگوریتم درخت واژگان، می‌توانید اطلاعات کاملی در مورد کلمه کلیدی مورد نظر پیدا کنید. 
 8. توضیحات مختلف: توضیحات هر کلمه کلیدی در سه بخش ارائه می شود: خود کلمه، توضیحات کلی و جزئیات مربوطه.
 9. سهولت مطالعه: فلوچارت های طلایی و نمودارهای درختی شما را به طور مستقیم در مورد سوالات مربوطه راهنمایی می‌کنند.
بنر خرید کلید واژه نظام مهندسی

کدام کلید واژه بهتر است؟

یکی از سوالاتی که برای داوطلبان وجود دارد این است که کدام کلید واژه آزمون نظام مهندسی بهتر است ؟ انتخاب بهترین کلید واژه آزمون نظام مهندسی به عوامل مختلفی از جمله رشته تحصیلی، سابقه مطالعاتی و نقاط قوت و ضعف هر داوطلب بستگی دارد. با این حال، پاسخ یاب روبون به دلیل کیفیت بالا، جامع بودن (دارا بودن تمامی مباحث مقررات ملی و کلیدواژه ها در یک کتاب) و سهولت استفاده می تواند به عنوان بهترین گزینه برای داوطلبان این آزمون ها در نظر گرفته شود. چون شامل بیش از 170 هزار کلمه کلیدی است که از متن سوالات آزمون‌های نظام مهندسی استخراج شده‌اند. این کلمات کلیدی به شما کمک می‌کنند تا به سرعت به مباحث مرتبط در کتاب پاسخیاب روبون یا مقررات ملی ساختمان دسترسی پیدا کنید.

در واقع شما با داشتن پاسخ‌یاب هم به تمام مباحث مقررات ملی ساختمان دسترسی خواهید داشت و هم تمام کلیدواژه های مورد نیاز. ولی اگر مباحث مقررات ملی ساختمان را در اختیار دارید، می‌توانید کتاب کلیدواژه را خریداری کنید. تفاوت کلیدواژه و کتاب پاسخیاب در همین مورد است. یعنی پاسخیاب علاوه بر کلیدواژه ها، تمام مباحث مقررات ملی ساختمان را نیز در بر می‌گیرد. ولی بعضی از افراد به طور جداگانه مباحث مقررات ملی ساختمان را دارند و فقط به دنبال کتاب کلید واژه آزمون نظام مهندسی هستند که در این صورت کتاب کلیدواژه روبون به عنوان جامع‌ترین و کامل‌ترین منبع، گزینه‌ای مناسب می‌باشد.

بنر قبولی در آزمون نظام مهندسی

کلید واژه آزمون نظام مهندسی چیست؟

کلیدواژه چیست؟ کتاب کلیدواژه نظام مهندسی به شما کمک می‌‌ کند تا با انتخاب کلمه کلیدی مناسب از صورت سوالات آزمون‌های نظام مهندسی به جواب درست برسید. کتاب کلید واژه مجموعه ای از واژگان هست که سرعت رسیدن شما به جواب را افزایش میدهد. در این کتاب کلماتی که شما باید از صورت سوالات آزمون‌های نظام مهندسی انتخاب کنید جانمایی شده است و شما را به مباحث مقررات ملی ساختمان ارجاع می‌ دهد. شما با یکبار شرکت در آزمون نظام مهندسی کاملا متوجه نیاز خود به مجموعه ای از واژگان تحت عنوان کلیدواژه میشوید. چرا که استفاده از کلیدواژه آزمون نظام مهندسی سرعت پاسخ گویی شما را افزایش میدهد. علاوه براین با انتخاب یک کلیدواژه درست حتی اگر آمادگی و تسلط کامل بر مباحث نداشته باشید شما را به سمت مبحث درست و در نهایت پاسخ درست هدایت میکند.

بنر مقاله چگونه به کمک کتاب کلیدواژه قبول شدم؟

کلیدواژه آزمون نظام مهندسی

همانطور که می‌دانید قبولی در آزمون نظام مهندسی کلید ورود به هرکدام از رشته‌های مهندسی است. بهتر است که برای رسیدن به این هدف از بهترین ابزار کمکی موجود استفاده کنید. کلیدواژه نظام مهندسی یکی از این ابزارهاست که به شما کمک می‌کند تا در مدت زمان کوتاه‌تری به پاسخ صحیح سوالات برسید. این کتاب به تنهایی می‌تواند شانس موفقیت شما را در آزمون چند برابر کند. چون مهم‌ترین واژه‌هایی را که در آزمون با آنها روبرو می‌شوید به شما معرفی کرده و شما با تشخیص آنها در سوالات می‌توانید به راحتی به جواب درست برسید.

قبل صحبت در مورد کلید واژه نظام مهندسی ابتدا باید بررسی کنیم که آزمون نظام مهندسی چیست و ضرورت برگذاری این آزمون چیست؟ ما در اینجا سعی کردیم اطلاعات جامعی درباره آزمون نظام مهندسی برای استفاده شما عزیزان قرار بدیم و تا شما با جزئیات مرتبط با آن آشنا شوید.

کلید واژه نظام مهندسی عمران

در آزمون نظام مهندسی عمران، کتاب کلیدواژه‌ یک ابزار اساسی است که شانس قبولی شما را بسیار افزایش می‌دهد. بهترین کلید واژه آزمون نظام مهندسی عمران را از موسسه روبون تهیه کنید، این کتاب برای قبولی در این آزمون برای گرایش های اجرا و نظارت بسیار کاربرد دارد.

 • کلیدواژه نظام مهندسی‌ عمران اجرا

مهندسی عمران اجرا با مباحثی مانند مصالح و فراورده‌های ساختمانی، پی ریزی، تاسیسات مکانیکی و … مرتبط است.

آزمون مهندسی عمران اجرا در واقع محک زدن توانایی‌های فرد قبل از این ورود به این حوزه است و کلیدواژه نظام مهندسی عمران در این راه می‌تواند بهترین ابزار کمکی باشد. این کتاب، منبعی جامع و کامل برای دسترسی به کلمات و عبارات مهم عمران اجراست که با کمک آن می‌توانید در کمترین زمان ممکن به سوالات پاسخ دهید.

 • کلیدواژه‌ نظام مهندسی عمران نظارت

بخش عمران نظارت روی اجرای پروژه و نحوه‌ی انجام آن نظارت دارد و منابع مطالعاتی آن تفاوت چندانی با نظام مهندسی عمران اجرا ندارد. برای اینکه مهندس ناظر شوید باید در آزمون عمران نظارت شرکت کنید و برای قبولی در این آزمون کلیدواژه نظام مهندسی عمران می‌تواند گنجینه‌ای ارزشمند باشد که باعث رسیدن شما به این هدف شود.

کلید واژه نظام مهندسی معماری

مهندسی معماری یکی از رشته‌های پرطرفدار و آینده‌دار در ایران است. فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند در زمینه‌های طراحی، نظارت و اجرا فعالیت کنند. برای ورود به هر یک از این زمینه‌ها، شرکت در آزمون نظام مهندسی الزامی است. آزمون نظام مهندسی معماری هر ساله در بخش‌های مختلف به طور سالانه برگزار می‌شود و کلید واژه نظام مهندسی معماری برای قبولی در هر یک از این آزمون‌ها نه تنها مفید، بلکه ضروری است. بهترین کلید واژه آزمون نظام مهندسی معماری را از ما بخواهید تا به راحتی وارد حرفه مهندسان شوید.

 • کلیدواژه‌ نظام مهندسی معماری اجرا

کلیدواژه در قبولی آزمون مهندسی معماری اجرا اهمیت زیادی دارد. چون سوالات آزمون به صورت چهارگزینه‌ای هستند و در آنها یک یا چند کلیدواژه به کار رفته است که اگر به آنها دسترسی داشته باشید می‌توانید پاسخ صحیح سوالات را به راحتی پیدا کنید. این کلیدواژه مجموعه‌ای از کلمات و عبارات مهم است که در مباحث مختلف آزمون نظام مهندسی معماری اجرا به کار می‌روند و استفاده از آن می‌تواند باعث افزایش سرعت و تمرکز و کاهش اشتباه در آزمون شود.

 • کلیدواژه‌ نظام مهندسی معماری نظارت

همان‌طور که گفته شد، کلیدواژه‌ها در آزمون‌های نظام مهندسی اهمیت ویژه‌ای دارند و معماری نظارت‌هم از این قاعده مستثنی نیست. در آزمون مهندسی معماری نظارت نیز کلیدواژه‌ها  به داوطلب کمک می‌کنند تا زمان کمتری را صرف مطالعه‌ی سوالات کند و سرعت و تمرکز بالاتری داشته باشد. این منبع می‌تواند نقش مهمی در قبولی آزمون مهندسی معماری نظارت داشته باشد.

آزمون نظام مهندسی چیست؟ و دلیل برگذاری این آزمون چیست؟

آزمون نظام مهندسی یکی از مراحل مهم برای ورود به حرفه مهندسی در انواع رشته ها است. این آزمون با هدف ارزیابی مهارت‌ها و دانش فنی افرادی که می‌خواهند به عنوان مهندس فعالیت کنند، برگزار می‌شود. در این آزمون، مفاهیم و مباحث مرتبط با رشته مهندسی مورد سنجش قرار می‌گیرند تا اطمینان حاصل شود که فرد دارای دانش و توانایی لازم برای انجام وظایف مهندسی است.

آزمون نظام مهندسی شامل چه رشته هایی است؟

عمران معماری
ترافیک شهرسازی
نقشه برداری تاسیسات برقی
تاسیسات مکانیکی

دلایل استفاده از کلید واژه برای آزمون نظام مهندسی

یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین منابع آزمون نظام مهندسی، همین کتاب کلیدواژه نظام مهندسی است. شما برای شرکت در آزمون های نظام مهندسی به حداقل چیزی که نیاز دارید یک کتاب کلیدواژه است حتی اگر مطالعه چندانی نداشته باشید این کتاب احتمال قبولی در آزمون نظام مهندسی شما را چند برابر خواهد کرد چرا که تمامی جواب‌های سوالات آزمون نظام مهندسی در دستان شماست و فقط کافیه تا راهنمای استفاده از کلید واژه نظام مهندسی را بلد باشید. این کتاب شما را در پیدا کردن جواب درست راهنمایی میکند و سرعت پاسخ دهی به سوالات را افزایش میدهد. شما برای این آزمون به راهنمایی نیاز دارید که بتواند شما را به صفحه مورد نظر در مقررات ملی ارجاع دهد و جواب را به شما نشان دهد.

دانلود رایگان کلید واژه آزمون نظام مهندسی

اگر به دنبال نمونه کلیدواژه آزمون نظام مهندسی هستید، امکان دانلود رایگان کلید واژه آزمون نظام مهندسی در دو رشته معماری و عمران در سایت روبون برای تمامی داوطلبان فراهم شده است و شامل تمامی مباحث و مفاهیم کلیدی مربوط به هر رشته بوده و می توانند به عنوان منبعی ارزشمند برای درک مطالب درسی و پیدا کردن پاسخ سوالات به شکل سریع مورد استفاده قرار گیرند. فایل‌های نمونه کلیدواژه آزمون نظام مهندسی pdf هستند و برای دانلود در دسترس شما قرار دارند.

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعید

بهترین کلید واژه آزمون نظام مهندسی برای روبونه

ساناز

کلید واژه آزمون نظام مهندسی رایگان نیست؟

رضا

سلام ممنون بابت آموزشهاتون
چطوری جواب تشریحی آزمون آزمایشی 214Eدانلود کنم

فرهاد

سلام فرق بین کلیدواژه و پاسخ یاب روشون چیه؟