کلید واژه آزمون نظام مهندسی معماری

بنر مقاله کلید واژه آزمون نظام مهندسی معماری

امروز می‌خواهیم در مورد یکی از مفیدترین و کاربردی ترین منابع آزمون نظام مهندسی یعنی کلید واژه آزمون نظام مهندسی معماری صحبت کنیم. همانطور که می‌دانید پیدا کردن کتاب‌ها و منابع مفید و جامع یکی از مهم‌ترین مراحل برای قبولی در آزمون نظام مهندسی می‌باشد. این آزمون، مباحث مقررات ملی و سایر منابع که توسط دفتر مقررات ملی ساختمان اعلام می‌شود را در بر می‌گیرد. استفاده از کتاب‌های کلیدواژه می‌تواند به داوطلبان کمک کند تا با سرعت و دقت بیشتری به این مباحث دسترسی داشته باشند و پاسخ مورد نیاز خود را پیدا کنند. در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین و کامل‌ترین کلید واژه آزمون نظام مهندسی موجود در بازار که توسط انتشارات روبون منتشر می‌شود بپردازیم و مزایای آن را برای شما توضیح دهیم. تا انتها با روبون همراه باشید.

بهترین کلید واژه آزمون نظام مهندسی معماری

کتاب کلید واژه نظام مهندسی معماری روبون، یکی از بهترین منابع برای قبولی در آزمون نظام مهندسی معماری است. چون این کتاب شامل بیش از 170 هزار کلمه کلیدی است که شما را در پیدا کردن پاسخ صحیح کمک می‌کند. این کلمات کلیدی براساس صورت سوالات آزمون نظام مهندسی انتخاب شده‌اند و به شما کمک می‌کنند تا مباحث مورد نیاز در مباحث مقررات ملی ساختمان را راحت‌تر پیدا کنید. 

لازم به ذکر است که اگر مباحث مقررات ملی ساختمان را دراختیار ندارید می‌توانید کتاب پاسخیاب جامع روبون را خریداری کنید. تفاوت کلیدواژه روبون و کتاب پاسخیاب روبون این است که پاسخ یاب ، مقررات ملی ساختمان را هم شامل می‌شود. 

کتاب کلید واژه روبون دارای بیش از 5000 پاسخ کوتاه است که با استفاده از این پاسخ‌ها می‌توانید به سرعت به جواب برسید. یکی از ویژگی‌های این کتاب، جمله محور بودن آن است. یعنی بر اساس اصل درخت واژگان تهیه شده است. در واقع هر کلمه کلیدی که از صورت سوالات انتخاب می‌کنید، بخشی از یک جمله است که در کتاب گنجانده شده تا سرعت شما را بالاتر ببرد. در ادامه بیشتر در مورد نحوه استفاده از این کلیدواژه توضیح می‌دهیم.

مزایای کلیدواژه آزمون نظام مهندسی معماری روبون: 

  • جامع ترین کلیدواژه در کشور
  • شامل ۱۷۰۰۰۰ کلمه کلیدی
  • ۵۰۰۰ پاسخ کوتاه
  • طراحی بر اساس درخت واژگان
  • قابل استفاده برای گرایش های مهندسی معماری نظارت و اجرا و مهندسی عمران نظارت و اجرا
  • فهرست‌های متنی ، الفبا و دوحرفی برای سهولت استفاده

 

بنر خرید کلید واژه نظام مهندسی

قیمت کلید واژه نظام مهندسی معماری

کتاب کلید واژه روبون جامع‌ترین و کامل‌ترین کلیدواژ‌ه‌ می‌باشد که باعث افزایش سرعت پاسخ‌دهی و همچنین اعتماد به نفس شما می‌شود. این کتاب به صورت منظم به روز رسانی شده و با کیفیت بالا چاپ و عرضه می‌شود. اگر این کتاب را خریداری کنید به همراه آن پاسخیاب قانون نیز ارائه می‌شود.  کتاب کلید واژه نظام مهندسی معماری نه تنها برای رشته معماری، بلکه برای رشته عمران نیز مناسب است و به دلیل تشابه منابع آزمون این دو رشته، برای چهار کد (مهندسی عمران اجرا، مهندسی عمران نظارت، مهندسی معماری اجرا، مهندسی معماری نظارت) قابل استفاده است. شما میتوانید برای خرید کتاب کلید واژه آزمون نظام مهندسی معماری از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

با ذکر این توضیحات، شما می‌توانید از قسمت فروشگاه وبسایت آن را خریداری کنید. همچنین اگر قصد دارید که به همراه کلیدواژه، مباحث مقررات ملی ساختمان را نیز در اختیار داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم که پاسخیاب روبون را خریداری کنید.

عکس کتاب کلیدواژه    عکس کتاب پاسخیاب

 

مشاوره رایگان برای خرید کلیدواژه آزمون نظام مهندسی معماری

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
رشته

 

نحوه استفاده از کلید واژه نظام مهندسی معماری

برای استفاده موثر از کتاب کلید واژه روبون، بهتر است که ابتدا با نحوه استفاده از کلید واژه آزمون نظام مهندسی آشنا شوید. انتخاب کلیدواژه مناسب از صورت سوالات آزمون‌های نظام مهندسی بسیار مهم است. برای مثال، واژه‌های مورد نظر معمولاً بعد از کلمات “حداقل” و “حداکثر” می‌آیند و معمولاً با کلماتی مانند “ضخامت”، “فاصله”، “ارتفاع” و … همراه هستند. همچنین این واژه‌ها ممکن است در بین گزینه‌های سوالات مشترک باشند. کلیدواژه روبون به شما کمک می‌کند هرچه سریع‌تر اطلاعات لازم در مورد کلمه‌ی مورد نظر را پیدا کنید. چون این کتاب دارای سه فهرست مختلف است که می‌توانید با استفاده از هر یک از آنها به کلیدواژه‌ها و پاسخ‌های مورد نظر برسید. این فهرست‌ها عبارتند از:

  • فهرست براساس متن مباحث: این فهرست به شما کمک می‌کند تا کلیدواژه‌ها را بر اساس مباحث مختلف و موضوعات مشخص پیدا کنید. برای استفاده از این فهرست، کافیست به بخش مربوط به مبحث مورد نظر خود مراجعه کنید و کلیدواژه‌ها را جستجو کنید.
  • فهرست دو حرفی: این فهرست به شما امکان می‌دهد تا کلیدواژه‌ها را بر اساس دو حرف اول آنها پیدا کنید. یعنی اگر به دنبال کلیدواژه‌ی خاص هستید، می‌توانید دو حرف اول آن را در فهرست دو حرفی جستجو کنید و به راحتی صفحه مربوطه برسید.
  • فهرست حروف الفبای فارسی: این فهرست یک لیست معمولی بر اساس حروف الفباست. برای استفاده از این فهرست، کافیست به بخش مربوط به حرف اول کلیدواژه مورد نظر خود مراجعه کنید و کلمه‌ی مورد نظر را پیدا کنید.

شما با شرکت در کلاسهای آمادگی آزمون نظام مهندسی معماری روبون به طور کامل با نحوه استفاده درست از کتاب کلیدواژه آشنا می‌شوید و می‌توانید سوالات و ابهامات خود را با اساتید موسسه مطرح کنید.

بنر مطلب چگونه به کمک کتاب کلیدواژه قبول شدم؟

دانلود رایگان کلید واژه آزمون نظام مهندسی معماری

موسسه روبون به منظور حمایت از داوطلبان آزمون نظام مهندسی، نسخه‌ای از کلید واژه‌ها را به صورت رایگان برای دانلود در وبسایت خود قرار داده است. این نسخه‌های رایگان به شما کمک می‌کنند تا قبل از خرید با نحوه استفاده از کلید واژه‌ و ساختار کتاب آشنا شوید. برای دانلود رایگان کلید واژه آزمون نظام مهندسی معماری به صورت pdf از این لینک استفاده کنید.

بنر دانلود نمونه کتاب پاسخیاب روبون