برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

لطفا با ایمیلی که در هنگام ثبت نام خرید نموده اید و شماره سفارشی که برای شما بصورت پیامک ارسال گردید برای دریافت کد مرسوله ارسال شده خود اقدام نمایید.

( در صورت فراموشی ایمیل و یا شماره سفارش خود از طریق فرم دیدگاه این مطلب با ما در ارتباط باشید)

در حال حاضر تمامی سفارشاتی که تنها شامل  کتاب های هشتاد بیست جامع و یا هشتاد بیست عمران نظارت بوده و تا مورخ ۲۸ دی ثبت خرید شده اند ارسال گردیده است.

موسسه روبون ضمن تشکر فراوان از شما مهندسین گرامی بخاطر صبر و اعتماد فراوانی که نسبت به ما داشته اید این نوید را می دهد که بزودی کتاب های پاسخ یاب را با کیفیت بسیار عالی ارسال نماید. هدف ما از این تاخیر چیزی جز ارائه یک محصول متناسب با آزمون و با کیفیت نیست .

خریداران گرامی که کتاب هشتاد بیست و پاسخ یاب را باهم تهیه نموده اند با توجه به آماده شدن کتاب هشتادبیست در صورت نیاز می توانید با هماهنگی  موسسه روبون کتاب هشتاد بیست خود را زودتر از کتاب پاسخیاب دریافت نمایند.

راهنمایی استفاده از کد مرسوله :

پس از دریافت شماره مرسوله خود از طریق همین مطلب با مراجعه به آدرس https://newtracking.post.ir/  می توانید از آخرین وضعیت مرسوله پستی خود با خبر شوید . کافیست کد ۲۴ رقمی دریافتی را در قسمت جست و جوی این سایت مطابق عکس زیر وارد نماید.