کلاس های موسسه روبون چه فرقی با سایر موسسات دارد؟

روبون مرداد ۵, ۱۳۹۷ 0 Comments

موسسه آموزشی روبون با سال ها تجربه در زمینه برگزاری کلاس های آمادگی آزمون نظام مهندسی در استان البرز و شهر کرج همیشه هدف اولش موفقیت مهندسین محترمی هست که در کلاس های  آموزشی این موسسه شرکت می کنند .

کلاس های ما فرق اساسی شان با دیگر موسسات غیر سنتی بودن آن است یعنی ما جزوه محور به معنی مصطلح نیستیم در کلاس های روبون به این شیوه عمل نمی شود که یک سری تست گلچین و از یک جزوه برای شما تدریس گردد.

بلکه موسسه روبون مباحث مهم را بصورت جزوات عموما تایپ شده قبلی آمده کرده است و فلوچارت های خیلی خاصی روبصورت اختصاصی تهیه کرده که به عنوان درسنامه آن ها را ارائه می کند.و در طی کلاس ها تمام تست های سال قبل تا آخرین آزمون که اردیبهشت ۹۷ است بصورت مرتب به وسیله اساتید و یا به همکاری مهندسین گرامی حل می شود
فرق دیگر کلاس های ما آزمون هایمان است که ۲۵ مرحله آزمون جداگانه برگزار می شود در واقع از هر مبحث و منبعی که قرار است در آزمون سوال بیاید آزمونی جداگانه برگزار می شود که پس از ارائه هر مبحث یک هفته فرصت دارید ،پس از مطالعه در آزمون آن مبحث شرکت کنید.

پس از آزمون ما بررسی می کنیم که چرا سوالات را اشتباه پاسخ داده اید ازمون ها بصورت متعدد و با سطح کیفی سوالات بسیار سخت در شرایطی مشابه آزمون اصلی برگزار می شود تا امتحان نهایی برای شما ساده تر شود.

و در نهایت این که هزینه ای که شما در قبال خدمات کلاس می پردازید بسیار به صرفه می باشد و همچنین موسسه آموزشی روبون شرایطی را ایجاد کرده است تا در صورت عدم توانایی مالی شما بتوانید در چندین مرحله شهریه خودتان را پرداخت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =