روش مطالعه برای آزمون نظام مهندسی

بنر مقاله روش مطالعه برای آزمون نظام مهندسی

امروز در این پست، در مورد برنامه ریزی، نحوه مطالعه آزمون نظام مهندسی (نظارت و اجرا) صحبت خواهیم کرد و در ادامه یک برنامه مطالعاتی برای آمادگی آزمون نظام مهندسی که توسط موسسه آموزشی روبون تحت عنوان برنامه جامع (8هفته ای)، تهیه شده را به شما ارائه میدهیم. لطفا تا انتها همراه ما باشید. موسسه روبون، ارائه دهنده جامع ترین کلیدواژه آزمون نظام مهندسی، در قالب پاسخیاب جامع روبون

برنامه مطالعاتی آزمون نظام مهندسی

برنامه ریزی برای آزمون نظام مهندسی رکن اصلی قبولی در آزمون نظام مهندسی می باشد، ما طی سال ها تجربه در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون نظام مهندسی، یک برنامه 8 هفته ای بعنوان یک برنامه جامع برای شرایط نرمال مهندسان برای رشته های عمران و معماری (نظارت و اجرا) ویزه آزمون نظام مهندسی سال 1403 عزیز آماده کرده ایم.

 

 

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
رشته
بنر کلاس های آمادگی آزمون نظام مهندسی

 

نحوه مطالعه آزمون نظام مهندسی عمران

عکس برنامه مطالعه برای آزمون نظام مهندسی عمران

 

دانلود برنامه مطالعاتی آزمون نظام مهندسی عمران

نحوه مطالعه آزمون نظام مهندسی معماری

عکس برنامه مطالعاتی آزمون نظام مهندسی معماری

 

دانلود فایل برنامه مطالعاتی آزمون نظام مهندسی معماری

 

بنر خرید کلید واژه نظام مهندسی

 

دکمه دانلود چک لیست 9-2-

روش استفاده از چک لیست 8020:

همانطور که مشاهده میکنید این چک لیست دارای ستون سوال و پاسخ می باشد. درابتدا کتاب 8020 را باز کرده و تست و سوال مورد نظر را طبق روش بازگو شده در ابتدای کتاب حل کنید. سپس شماره سوال حل شده را در ستون سوال و گزینه انتخابی خود را در ستون پاسخ وارد کنید. در صورتی که به سوال مورد نظر پاسخ اشتباه داده اید، یا پاسخ را با رنگ قرمز وارد کنید یا آن را دورکشی کنید. در پایان هرمبحث با مراجعه به این چک لیست میتوانید با یک نگاه اجمالی نحوه عملکرد خودرا ارزیابی کنید که چه تعداد سوال درست و غلط دارید.

 

بنر خرید کتاب 8020

 

مطالب مرتبط:

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها